טיפולי פיגמנטציה

סדרת טיפולי פנים להעלמת כתמי שמש וגיל מהעור. טיפולי הפיגמנטציה מתמקדים בטיפול בעור הפנים, כתמים בגב, הזרועות, וגם גב כף היד והישבן. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ותכשירים איכותיים עורך הופך נקי מכתמים ומקבל מראה צעיר ורענן.

פיגמנטציה יכולה להתרחש אצל נשים וגברים בכל מיני גילאים, היא בעיקר מתרחשת אצל נשים, היות וישנו משפיע הורמונלי על היווצרות כתמים אלו.

נפוץ לראות כתמים שמופיעים בעקבות חשיפה לשמש, אך גם כתופעות לוואי של תרופות מסוימות, כתוצאה מעישון, בעקבות שימוש בגלולות נגד היריון, ועוד.

ישנם תכשירים ומכשירים שונים שמטרתם לעשות טיפולי פיגמנטציה, וחשוב ביותר לא להתפתות לקנות תכשיר או לנסות מכשיר מבלי להיוועץ בקוסמטיקאית מקצועית.
הדבר הכי נכון וחכם שתוכלי לעשות עבור הכתמים בעור שלך הוא ללכת למקום המקצועי ביותר, כמו לינה סנטר – קוסמטיקאית בחיפה, ולקבל שם  טיפולי פיגמנטציה ברמה גבוהה ומקצועית, כך שתזכי לתוצאות טובות ובריאות לעורך.

טיפולי פיגמנטציה כי לא צריך להתפשר


נשים בעיקר, סובלות מתופעת הפיגמנטציה, ובאופן אירוני, הן גם אלו שיותר דואגות לאסתטיקה שלהן ולכן רובן לא יקבלו בברכה את הפיגמנטים החדשים שנוצרים על עורן ויחפשו דרך לעבור טיפולי פיגמנטציה כך שלא יצטרכו להתפשר על לחיות עם כתמים אלו.
ישנו בשוק היצע רחב של טיפולים, את חלקם ניתן לבצע לבד בבית, חלקם זולים מאוד, אחרים יקרים, ולא תמיד המחיר מעיד על האיכות.
אם את רוצה לחזור למראה עור בריא ונקרי מכתמים, אסור להתפשר על סוג הטיפול, וחשוב להקפיד לעבור אותו אצל מומחית, לכן קבעי עוד היום תור אצל לינה סנטר.

טיפולי פיגמנטציה – בררי מראש במה זה כרוך

היות וחלק מהטיפולים עלולים לכלול חומרים כימיים בעלי השפעה עמוקה, כדאי שתבררי היטב מול אילו טיפולי פיגמנטציה את עומדת.
לכן, חשוב לעבור טיפולים אלו אצל קוסמטיקאית מומחית לכך.

אצל לינה סנטר תקבלי הסברים משביעי רצון שיותירו אותך רגועה ויגרמו לכך שלא תוכלי לחכות עוד דקה ותרצי לעבור טיפולי פיגמנטציה אצלה כבר עכשיו.
בשביל עור יפה ובריא צריך ידיים טובות ומיומנות, חומרים איכותיים, ידע ומקצועיות, ואלו דברים שאצל לינה סנטר לא מתפשרים עליהם.

בררי אצל לינה סנטר גם מה ההבדלים בין הטיפולים השונים, ובאילו מוצרים תוכלי להש/תמש בנוחות של ביתך, בכדי לשמור על עור בירא ונקי מכתמים.

מאמרים נוספים

טיפול HIFU

ע”מ לענות על הדרישה ההולכת וגוברת של הציבור להשגת תוצאות משמעותיות, לא פולשניות בהידוק והרמת העור פותחה שיטת High Intensity Focused Ultrasound) HIFU ) המבוססת

קרא עוד »

טיפולי פנים לגברים

ניקוי, מיצוק העור לעומק, הצערת המראה. גם עור הפנים של הגבר, עובר תהליך הזדקנות והופך רפוי. על ידי טכנולוגיה מתקדמת וחומרים נכונים, ניתן להצעיר את

קרא עוד »

טיפולי אקנה

תכנית טיפול רב-שלבית לטיפול באקנה בטכנולוגית IPL. הטיפול משלב שני סוגי אנרגיה הממקסמות את התוצאות.  טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו .

קרא עוד »

טיפול Oxygen

טיפול חדשני להצערת העור ומתיחתו על ידי החדרת חמצן ולחות באופן אינטנסיבי. החומרים הפעילים בטיפול מוחדרים לעורך על ידי פילינג עיסוי עמוק, ורטיות האוקסיג’ן. החמצן

קרא עוד »

טיפול Hydro Clean

טיפול ניקוי ועמוק של העור, בעזרת מכשיר טכנולוגי מתקדם. הטיפול מתאים במיוחד לסובלים מעור שמן כמו מתבגרים. התוצאה היא עור נקי, בריא ורענן ומראה זוהר.

קרא עוד »

טיפול Hydro Dermi

הידרו דרמי היא שיטת טיפול בטכנולוגיה מתקדמת, המותאמת אישית לצרכים הייחודיים של עורך, בין אם הוא שמן, יבש, רגיש, מתבגר או עם כתמים. תהליך הטיפול

קרא עוד »

טיפול Hydro Dermi Lift

טיפול “היי-טק” להצערת העור.  בניגוד לזריקות “נגד קמטים” המשתקות את השריר, טיפול ההידרה-ליפט דווקא מאמן את השריר כמו מכון כושר לפנים ומעניק מראה מתוח ובריא

קרא עוד »

טיפולי Anti Aging

סדרת טיפולי פנים לעיכוב הזדקנות העור.. מחקרים מעידים שרק 20% מסימני הגיל, קמטים, כתמי שמש, פיגמנטציה הם תולדה של התבגרות ו80% מסימני הגיל הם תולדה

קרא עוד »

טיפולי פיגמנטציה

סדרת טיפולי פנים להעלמת כתמי שמש וגיל מהעור. טיפולי הפיגמנטציה מתמקדים בטיפול בעור הפנים, כתמים בגב, הזרועות, וגם גב כף היד והישבן. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת

קרא עוד »

טיפול Pealing

מגוון טיפולי פילינג ברמות שונות לחידוש עור הפנים ע”י קילוף שכבת העור העליונה. הקילוף מסיר את פגעי הגיל, נזקי השמש, כתמים מפצעי אקנה, כתמי הריון,

קרא עוד »
Call Now Button
0

2